Yetişkin
- 2 +
Çocuk
- 0 +
  Kartal Spa
  #
  #
  Kartal Otel

  KARTAL SPA

  Bembeyaz kar manzarasına karşı yüzmek ister misiniz?

  Kayak ve snowboard’dan sonra sıkışan kaslarınızı rahatlatmak ve huzurlu bir şekilde dinlenmek için sizi Kartal Spa’ya davet ediyoruz. Isıtmalı yüzme havuzu, jakuzi, sauna, buhar banyosu, masaj, Türk Hamamı, spor ve sağlık merkezimiz sizleri bekliyor.

  01
  Kartal Otel

  Kayak Sonrası Masajı / 50dk

  Her ne kadar vücudumuz sportif olarak formda olsa da, kayak ve snowboard’da ayrı kas gruplarının çalıştığını ve yorulduğunu unutmayalım. Yaptığımız kayak ve snowboard sonrası masajda, uzman terapistlerimiz kayak ve snowboard esnasında en çok yorulan kaslarınıza yoğunlaşır. Laktik asit birikimi oluşan kaslar uygulanan spesiyal masajla rahatlatılacak, bir sonraki güne kayak için hazır olması sağlanacaktır. Size de ertesi gün kayağın keyfini çıkartmak kalacaktır.

  #
  02
  Kartal Otel

  Genel Vücut Masajı / 40 dk

  Hafif ya da orta sertlikte kişinin arzusuna göre uygulanan klasik tüm vücut masajıdır. Gerginliği azaltır ve stresten arındırır.

  03
  Kartal Otel

  Ayak Masajı / 35 dk

  Çin kültüründe ayaklar vücudumuzun aynasıdır diye bilinir. Ayaklarda uygulanan refleks noktalarına baskı ve ovalama teknikleriyle yapılan bir ayak masajıdır. Faydası vücuttaki organ ve kemik sağlığını dengelemesidir.

  04
  Kartal Otel

  Aroma Terapi Masajı / 40 dk

  Günümüzde en çok tercih edilen masajlardan birisidir. Aromatik yağlar ve esansların karışımı ile uygulanan masajdır. Esansların yaymış olduğu aroma kokuları ruhunuzu, masajda kullanılan yağlar da vücudunuzu dinlendirir.

  05
  Kartal Otel

  Sıcak Taş Masajı / 55 dk

  Sıcak Taş Terapisi ısıtılmış taşların kullanılmasıyla vücuda yapılan bir masaj şeklidir. Masaj sıcak taşlar kullanılarak yapılır. Taşlardan emilen ısı kan dolaşımını artırır ve hücrelere daha çok kan hücresinin iletilmesine yardımcı olur.

  06
  Kartal Otel

  Bali Masajı / 50 dk

  Geleneksel Bali Masajı tekniği aromaterapi yağları eşliğinde uzun, esnek ve etkili dokunuşlar ile vücudunuza uygulanır. Dinlendirici ve rahatlatıcı “Geleneksel Bali Masajı” ile Uzakdoğu’nun holistik felsefesini hissedeceksiniz.

  07
  Kartal Otel

  Thai Masajı / 60 dk

  Tayland ve Uzakdoğuda yaygın olan bir masajdır. Masaj esnasında en az 60 çeşit esnetme, germe, el ve ayaklara baskı uygulanır. Masaj sonunda zindelik ve rahatlık sağlar.

  08
  Kartal Otel

  Shiatsu Masajı / 60 dk

  Özellikle Japonya’da yapılan ve günümüzde yaygın olarak kullanılan, vücuttaki sinirlere ve kaslara parmaklar yardımı ile baskı yapılarak uygulanan, mükemmel sonuç alınan bir yöntemdir.

  09
  Kartal Otel

  Türk Hamamı

  Hamamda uygulanacak geleneksel kese ve köpük masajları gözeneklerinizin açılması ve vücudunuzun ölü derilerden arındırarak dinlenmesini sağlar.